Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
Staff
Jeremy Gilbert Staff
Top posters
Miranda Cole
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Caroline Forbes
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Chloe.Hawk
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Elena Gilbert
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Stefan Ludger
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Katherine Pierce
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Dorian Gray
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Alex Smith
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Brittany Newton
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Stefan.Salvatore
Jeremy Gilbert Vote_lcapJeremy Gilbert Voting_barJeremy Gilbert Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Jeremy Gilbert EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:42 pm by Vendég

» Noctis Parvulus
Jeremy Gilbert EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:23 pm by Vendég

» Silver Moon
Jeremy Gilbert EmptyVas. Jún. 19, 2011 1:52 pm by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Jeremy Gilbert EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:21 pm by Vendég

» NEFILIM...
Jeremy Gilbert EmptyVas. Jún. 05, 2011 10:55 am by Vendég

» Black Rose
Jeremy Gilbert EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:11 pm by Vendég

» ``~ The Vampire Diaries ~´´
Jeremy Gilbert EmptyVas. Május 22, 2011 11:20 am by Vendég

» Vámpírnaplók
Jeremy Gilbert EmptyPént. Május 13, 2011 6:33 pm by Vendég

» Glee-s szerepjáték
Jeremy Gilbert EmptyPént. Május 13, 2011 6:20 pm by Vendég


 

 Jeremy Gilbert

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jeremy.Gilbert
Ember
Jeremy.Gilbert


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Mar. 13.

Jeremy Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Gilbert   Jeremy Gilbert EmptyVas. Márc. 13, 2011 5:14 pm

Karakterképek:

Jeremy Gilbert Jeremy_310x450

Jeremy Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Név: Jeremy Gilbert
Becenév: Jer, Jeremy
Nem: Férfi
Faj: Ember
Kor: 16
Születés ideje, helye: 1994/ Virginia, Mystic Falls
Foglalkozás: Tanuló
Hobbik: Kutatás a misztikus dolgok iránt.

Jeremy Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Család:
Apa: Grayson Gilbert/Meghalt/Jó kapcsolat
Anya: Meredith//Meghaltl/Jó kapcsolat.
Testvér(ek): Ellena Gilbert/1989/Él/ Jó kapcsolat.
Egyéb hozzátartozók: Nagynéni: Jenna Sommers/1984-ben/Él/Jó kapcsolat.
Háziállatok: -

Jeremy Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Kinézet:

Egy 16éves fiú első sorban külsőre a megszokott kamaszokhoz hasonlít. Gesztenye barna haj amely általában a megszokott frizurában van. Fehér bőr, általában sötétebb színekben lehet látni az utcákon. Ritka mikor fölvesz élénk színeket. Ritkán vesz föl sapkát vagy más extra cuccokat. Egy szóval külsőre olyan mint a többi 16éves fiú.


Jellem:

Jeremy nagyon érzékeny minden hatásra. Ezt megtapasztalhatta szülei és Viki halálánál nagyon összetört, de egyben amikor a dolgai jól vannak, akkor nagyon életvidám fiú. Nagyon hiszékeny. Könnyű becsapni és ezt sokan ki is használják így mindig nagy gyötrelmei voltak. Nagyon barátságos másokkal szemben, hamar összeismerkedik mindenkivel, nincsenek gonosz gondolatai. Nem bosszúálló egy szóval egy jó fiú aki mindig a jó oldalát nézi a dolgoknak. Ellentétbe a legtöbb emberrel aki mindig csak siránkozik Jeremy ötül annak ami van nem pedig siránkozik..


Jeremy Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Előtörténet:

1994-ben születtem egy Virginia kisvárosban, Mystic Falles a neve. Családom négy tagból állt, a nővéremmel Elenával mindig nagyon jól megvoltunk. Kiskoromban hatalmas fájdalom ért engemet amikor megtudtam, hogy szüleim meghaltak egy szörnyű balesetben. Nagyon összetörtem nem tudtam mit kezdeni életemmel. Egyik baj után jött a másik mikor azt hittem, hogy rosszabb nem is lehet akkor jött egy baj. Nehezen tudtam feldolgozni érzelmeimet ezért gyakran az italhoz és a drogokhoz nyúlta. Ezek hatására a tanulást is elhanyagoltam. Megismertem egy Viki Donovan nevű lányt akkor azt hittem, hogy lassan kezd helyre jönni életem, de nagyot tévedtem. Hirtelen különös módon a lány életét vesztette, azt mondták nekem, hogy túladagolás miatt vesztette életét, de én ebben nem nagyon hiszek. Egyszer csak valami csoda hatására egyik napról a másikra abba hagytam az italt és a drogozást a tanulás is elkezdett javulni. Nem tudtam, hogy mi történt velem, hogy az egyik napról a másikra megváltoztam. Egyik nap mikor a könyvtárban voltam a vámpírok után kutatva mert az egyik ősöm naplójára akadtam és abban álltak vámpírokról említések. Ez a téma nagyon izgatott engemet a könyvtárban is kezdtem el kutakodni a misztikus lények után. Leginkább a vámpírok után, mikor egy nap szó szerint egymásba botlottam egy kedves lánnyal akinek a neve Anna volt. El kezdtünk egy kicsit beszélgetni őt is érdekelte ez a téma. Egy kicsit meg is tetszett nekem Anna nem tudom, hogy miért? Ezt kérdezgettem magamtól is közben ahogy telt az idő egy kissé eltávolodtunk Elenától ahogy megismerte Stefant úgy mi kettőnk kapcsolata is elkezdett romlani. Életem egyre boldogabbá válik remélhetőleg vége van a sok baj sorozatnak és végre boldog és vidám lehet. Ebben reménykedtem, de ez nem következett be sok dolog jött ami nem kellet volna megtörténnie megtudtam, hogy léteznek vámpírok Elena naplójából. Ez a dolog nagyban érintett engemet, hogy Anna is vámpír. Ezt követte a halála ezek mind megráztak ott legbelül habár nem mutattam jelét. Nem tudtam nyugton lenni, tudván, hogy engemet körös körül vámpírok vesznek körül. Amiket olvastam róluk egyszerűen elborzasztó na meg a próbálkozásom is, hogy vámpírrá válhassak Anna vére segítségével, csak sajnos a gyógyszer túladagolás nem járt sikerrel mint ahogyan én azt reméltem. Így éltem tovább életemet Mystic Fallesba.

Jeremy Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Példajáték:

Hirtelen megszólal Katherine amit mondott csak még jobban meglepett, még, hogy ő Stefan és Damon teremtője. Az hogy lehet, én erről sajnos nem tudtam, tehát akkor tudja bántani Elenát a k@rva életbe bele. Miért kell nekem folyton ilyen helyzetbe keverednek ahonnan sosem tudok jól kimászni. Most vajon mit tegyek ha megteszem akkor, magamra fogok haragítani pár embert na és ha nem teszem meg akkor azt Elena fogja megbánni. A döntés egyszerű hát mivel már vámpir vagyok tehát, én meg teszem neki amit kér. De biztos, hogy ez lesz az első és utolsó alkalom, hogy valamit megetettem neki. Nem szeretem ezt a csajszit és nem is fogom szeretni soha ha kiszabadulok innét akkor esküszöm, hogy ő ezt még vissza fogja kapni. Akkor megfogja tanulni kik is igazából a Gilbertek. De most egy kicsit meg kell alázkodnom és taktikát váltanom mert ezzel nem nagyon megyek valami sokra. Remélem sikerül át vernem ezt a h@lye lib@t mert már nagyon ki vagyok vele. Végig hallgatom mondandóját rezzenéstelen arccal nem mutattam ki érzéseimet meglepődésemet a dolog iránt, hogy Stefan teremtője Katherine. De valamivel meg kell felelnem neki.
- Tudod a te szavad ne ér számomra semmit sem, ki tudja igazat mondasz vagy hazudsz.
Ekkor hirtelen valami nagy fájdalmat éreztem a karomon a lány eltörte karomat, arcomon fájdalom ül ki. Ezt az érzést nem sikerült elfojtanom, nem vagyok én még ennek mestere ekkor be hozz egy lányt akinek a feje le volt takarva egy zsákkal. Éreztem rajta, hogy halandó ekkor még jobban megkívántam a lányt Katherine beleharapott ki tudja, hogy ismét mit tervelt ki. Az kell nekem, hogy valami csapdába sétáljak bele. Ennél a vámpírnál óvatosnak kell lennem mert nagyon rafinált, jobb lesz ha inkább vissza utasítom én ezt az ajánlatot amikor kiszabadulok akkor táplálkozok és kész. Annyira nem vagyok még szomjas, hogy pont rá soroljuk igaz, hogy nem tudom, kezelni annyira vérszomjamat mint ő, de azért azt érzem, hogy nincs nagy szükségem még rá.
- Nem kell tőled semmi egy vadállat vagy tudod, milyen jogon törted el a karomat....
Akartam folytatni te h@lye p@cs@ de nem tettem meg, mert immár szeretnék kiszabadulni innen. Ez pedig úgy tudom elérni ha elvégzem neki amit meg kell tennem ekkor újra megszólalok.
- Rendben el fogadom amit kérsz tőlem, de nekem is lennének feltételeim, amiket ha betartasz akkor csak is akkor fogom elvállalni.
Nem tudtam, hogyan oldjam meg igazán, mert egyet mondtam a lánynyak és mást gondoltam a fejemben. Nem bízhatok meg benne főleg nem pedig az adott szavában, mert a vámpírok nem éppen szava hitetésükről híresek. Egyelőre azt teszem amit ő akar majd ha olyan helyzetbe kerülök akkor majd meggondolom magam, hogy mit fogok tenni. Közben föl álltam vele szemben a másik karommal az eltört jobb karomat tartottam, mivel vámpír vagyok gyorsan be fog gyógyulni legalább is így tudom, amit tudok azt Vanessától tudom, még egy kicsit ki kell faggatnom a Asmodeust aki átváltoztatott vámorrá. Nem igazán vagyok oda érte, de végül is én egyeztem bele a dologban nem pedig erőszakkal tette, tehát nincsen amiért gyűlölnöm őt. Föl nézek Katherinére majd útra megszólalok, hogy immár szólaljon már valami még mindig zavar a dolog, hogy úgy néz ki mint a testvérem nem érdekel, hogy azt mondja Elena az ő leszármazottja én ezt sem hiszem el neki.
- Nos akkor megegyeztünk?
Kérdeztem, tőle remélem mostani taktikám jobban be fog válni mint az előző, ezt még vissza fogja kapni amit tett velem de háromszorosan. Mikor hirtelen fölébredtem testem már vízben úszott milyen rossz rémálmaim vannak nekem olyanokkal akiket nem is ismerek. Ez az állom nagyon borzasztó számomra majd lecsuktam szememet és aludtam tovább.



[center]Jeremy Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Név: Nyikó István
Kor: 15
Játszási idő: Kb. egy éve.
Vissza az elejére Go down
Miranda Cole
Boszorkány
Miranda Cole


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Jeremy Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Gilbert   Jeremy Gilbert EmptyHétf. Márc. 14, 2011 2:51 pm

Köszönöm a javításokat Jeremy! Tetszett a lapod, főleg a példajátékod és már amúgy is szeretnék játszani veled, szóval
EL VAGY FOGADVA.
Vissza az elejére Go down
http://midnight.hungarianforum.net
 
Jeremy Gilbert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert Játékai
» Gilbert ház
» Elena Gilbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: