Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
Staff
Elena Gilbert Staff
Top posters
Miranda Cole
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Caroline Forbes
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Chloe.Hawk
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Elena Gilbert
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Stefan Ludger
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Katherine Pierce
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Dorian Gray
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Alex Smith
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Brittany Newton
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Stefan.Salvatore
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Elena Gilbert EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:42 pm by Vendég

» Noctis Parvulus
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:23 pm by Vendég

» Silver Moon
Elena Gilbert EmptyVas. Jún. 19, 2011 1:52 pm by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Elena Gilbert EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:21 pm by Vendég

» NEFILIM...
Elena Gilbert EmptyVas. Jún. 05, 2011 10:55 am by Vendég

» Black Rose
Elena Gilbert EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:11 pm by Vendég

» ``~ The Vampire Diaries ~´´
Elena Gilbert EmptyVas. Május 22, 2011 11:20 am by Vendég

» Vámpírnaplók
Elena Gilbert EmptyPént. Május 13, 2011 6:33 pm by Vendég

» Glee-s szerepjáték
Elena Gilbert EmptyPént. Május 13, 2011 6:20 pm by Vendég


 

 Elena Gilbert

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Ember
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2011. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Elena Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Elena Gilbert   Elena Gilbert EmptyVas. Feb. 27, 2011 2:08 pm

Karakterképek:
Elena Gilbert 9aa160

Elena Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Név: Elena Gilbert
Becenév: -
Nem:
Faj: Ember
Kor: 18
Születés ideje, helye: Virginia. Mystic Falls. 1992.
Foglalkozás: Tanuló
Hobbik: Naplót írni...

Elena Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Család:
Apa: John Gilbert, él, nem mondható valami jónak.
Anya: Isobel Flemming, él.
Testvér(ek): Jeremy Gilbert, él, Nagyon jó a kapcsolatunk.
Egyéb hozzátartozók: Fogadott szülők: Meredith Gilbert, meghalt, Grayson Gilbert, meghalt. Nagynéni: Jenna Sommers: él, nagyon jobban vagyunk.
Háziállatok: -

Elena Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Kinézet:
Az arcom fehérnek mondható, ezzel azonosul a barna szemeim is. Egyenes hosszú barna hajam van, ritkán csinálok vele valamit, viszont ha egyes alkalmak megkívánják akkor begöndörítem. Szoktam magamat sminkelni mint minden lány, de nem szoktam túlzásba esni. Öltözködni mindig csak divatosan szoktam.

Jellem:
Kedves, őszinte ám mégis bátornak vallom magamat. A családomat nagyon szeretem és remekül ki is jövők velük. A barátaimért és a szeretteimért bármit megtennék. Néhány esetben viszont nagyon is magabiztos vagyok. Nem szeretem a hazugságokat, mert abból mindig csak rossz sülhet ki. Viszont a hazugságok előbb vagy utóbb úgy is kiderülnek. Hamar szerzek barátokat, és lelkesen viszonyulok az új helyzetekhez. Általában aggódni szoktam mindenkiért akik közel állnak hozzám, de ezt nem szeretem magamban, néha túl aggódom vagy bonyolítom a dolgokat.

Elena Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Előtörténet:
1992.-ben születtem egy kisvárosban aminek a neve történetesen nem más mint Mystic Falls. Mindig is szép volt az életem, és az is megadatott nekem hogy egy tökéletes és szerető családba születhettem meg. A szüleimet mindennél jobban szeretem ahogyan a testvéremet is. A szüleimmel remekül kijöttem és a testvéremmel Jeremy-vel is. De szerencsére nem csak ők álltak mellettem hanem a két legjobb barátnőm is itt voltak nekem. Bonnie és Caroline mindennél fontosabbak nekem, persze nem tudnék választani közülük még ha kellene sem. Bonnie-val hamar megértettem magam és minden titkomat ismeri. Caroline-ra is csak ezt tudom mondani és ha a barátaim közül valakikért tűzbe tenném a kezemet azok ők lennének. az életem olyan mint mindenki másé. Megkaptam a világ legjobb szüleit és a testvéremmel jó kapcsolatom van. Rengeteg barátom van akik körül vesznek engem akikben megbízom és ez fordítva is igaz. Az iskolában népszerű vagyok és ráadásul benne vagyok a pom-pom csapatban is, ahogyan régen az édesanyám. Minden tökéletes volt körülöttem egészen addig míg egy borzalmas baleset nem történt velem és a szüleimmel. Egy buliba mentem ahová a szüleim nem engedtek el és amikor elvittek a buliból épp autóval átakart az apám hajtani a Wickery folyó fölött, ami szerencsétlenül végződött. Az autó belesett a folyóba és nem tudom hogyan, de én voltam az egyetlen túlélő. Miután a szüleim meghaltak minden megváltozott. Jenna nénikém lett a gyámunk, aki persze nagyon kedves de még sem az anyám. Jeremy teljesen kifordult magából és már szinte nem is lehetett rá ismerni. Természetesen Bonnie és Caroline mellettem álltak hogyan Matt is a volt barátom akivel szakítottam, mivel nem voltam szerelmes belé. Az idő csak telt és telt engem pedig nagyon megviseltek a múltban történt dolgok. Viszont egy nap beköszöntött a változás szele. Belépett az életembe a szerelem persze vele együtt rengeteg olyan dolog amit nehéz lenne megmagyarázni. A szerelem Stefan Salvatore személyében érkezett meg. Amikor megláttam nagyon titokzatosnak tűnt, de idővel rájöttem hogy miért van ez így. Viszont ahogy Stefan betette a városba a lábát minden megváltozott, de nem csak ő lepett meg minket hanem a testvére is Damon Salvatore.
Miután megtudtam Stefan és Damon titkát először megrémültem és még szakítottam is vele, de rá kellett jönnöm, hogy őt mindenkinél jobban szeretem és nem akarom elveszíteni. sok minden történt mióta Stefan és a testvére belépett az életembe. Sok dolgot tudtam Stefan életéről ami elég kiakasztó volt. Kiderült hogy a legjobb barátnőm egy boszorkány, a testvérem lassan újra a régi lett, Caroline pedig összejött az ex pasimmal. viszont többek között az is kiderült, hogy a pasim egy vámpír a testvérével együtt. De ezeknek a változásoknak az ellenére tudom, hogy biztonságban vagyok hiszen Stefan mellettem van.

Elena Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
Példajáték:
Nagyon korán keltem, de nem tudom miért, hiszen a legtöbbször későn kellek főleg ha hétvége van mint most. Miután lefürödtem és átöltöztem benéztem Jeremy szobájába, de ő még mélyen aludt, ezért szép lassan becsuktam az ajtót és lementem a konyhába. Nem kis meglepetésemre Jenna már ott volt. Lassú léptekkel mentem közelebb hozzá.
-Jó reggelt Jenna! Hogy hogy fenn vagy ilyen korán? -Kérdeztem halk hangon és leültem mellé az asztalhoz. Láttam, hogy épp újságot olvas. -Neked is jó reggelt Elena, hát tudod az álom nem jött a szememre, és ezért nem aludtam valami sokat. -Hallottam Jenna hangját a hátam mögül, mivel időközben felálltam és neki álltam kávét csinálni. Nem épp egészséges egy 17 éves lánynak a kávé, de már hozzá szoktam és a szervezetem is. Rápillantottam Jenna-ra és neki is öntöttem egy kis kávét, majd helyet foglaltam a tévé előtt. -Tessék Jenna egy kis kávé, hátha ettől felébredsz valamennyire. -Mondtam majd bekapcsoltam a tévét. Jenna elfoglalta magát az újsággal én pedig a tévébe temetkeztem. Szinte nem is figyeltem az adókra. Közben Jeremy is felébredt, legalábbis úgy véltük Jenna-val hiszen mozgolódást hallottunk az emeletről. Jeremy lejött reggelizni, viszont egyetlen szót sem szólt senkihez sem. Jenna és én összenéztünk, de mielőtt szólhattam volna az ajtón csöngettek ezért inkább ajtót nyitottam.
-Majd én megnézem, hogy ki az ilyen korán. - Mondtam majd elindultam a bejárati ajtó felé. Amikor kinyitottam az ajtót Bonnie-val találtam szembe magamat.
-Szia Elena, beszélnünk kell nagyon fontos. -Mondta Bonnie hirtelen és felrángatott az emeletre. alig tudtam szólni Jenna-nak. -Jenna Bonnie jött, fenn leszünk a szobámban. -Hadartam gyorsan Jenna-nak, mert Bonnie csak úgy felhúzott az emeletre. Bonnie után becsuktam a szobám ajtaját és leültünk az ágyamra. -Nos hallgatlak Bonnie. Mi a gond? -Kérdeztem és az arcát kezdtem el fürkészni. Reméltem hamar megszólal mert már nagyon kíváncsivá tett. Bonnie-ra figyeltem miközben ő végre megszólalt. Hallgattam ahogy elmondja nekem azt, hogy összeveszett Caroline-al. Persze ez néha náluk meg esik hiszen nem mindig értenek egyet egymással, mert teljesen különbözőek. De ezért is olyan jó barátok mert nem ugyan olyanok.
-Bonnie tudom hogy nagyon aggódsz meg minden, de hidd el Caroline tudja, hogy mit csinál. És szerintem csak idő kérdése míg Caroline megemészti a dolgokat. -Mondtam Bonnie-nak kedvesen és közben elmosolyodtam szelíden. Közelebb mentem a legjobb barátnőmhöz és átkaroltam őt. Miután mindent megbeszéltünk lementünk a konyhába. Bonnie-val sikeresen megreggeliztünk és néhány órával később el is ment. Én pedig visszamentem a szobámba és beletemetkeztem a naplóm írásába. Nem tudom mennyi idő telhetett el, de már éreztem hogy kicsit elálmosodom ezért letettem a naplómat és elfeküdtem az ágyamon és elaludtam pár percen belül.

Elena Gilbert Sorelv%C3%A1laszt%C3%B3
L.Timi;; 19;; fél éve


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 27, 2011 2:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Feb. 26.

Elena Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena Gilbert   Elena Gilbert EmptyVas. Feb. 27, 2011 2:24 pm


Nos, Elena. Szeretném azzal kezdeni, hogy imádom az SZJP-d. És jól összeszedted az életed történetét is. Mindössze két nagyon apró hibát véltem felfedezni. Az egyik, hogy nem 1989-ben, hanem 92'-ben születtél. A másik pedig, hogy az anyukád neve Isobel Flemming, és nem halt meg. De amint kijavítod a hibákat, már
EL VAGY FOGADVA!

Vissza az elejére Go down
 
Elena Gilbert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gilbert ház
» Jeremy Gilbert
» Jeremy Gilbert Játékai
» Elena alkotásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: