Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
Staff
Alex Smith háza Staff
Top posters
Miranda Cole
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Caroline Forbes
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Chloe.Hawk
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Elena Gilbert
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Stefan Ludger
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Katherine Pierce
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Dorian Gray
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Alex Smith
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Brittany Newton
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Stefan.Salvatore
Alex Smith háza Vote_lcapAlex Smith háza Voting_barAlex Smith háza Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Alex Smith háza EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:42 pm by Vendég

» Noctis Parvulus
Alex Smith háza EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:23 pm by Vendég

» Silver Moon
Alex Smith háza EmptyVas. Jún. 19, 2011 1:52 pm by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Alex Smith háza EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:21 pm by Vendég

» NEFILIM...
Alex Smith háza EmptyVas. Jún. 05, 2011 10:55 am by Vendég

» Black Rose
Alex Smith háza EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:11 pm by Vendég

» ``~ The Vampire Diaries ~´´
Alex Smith háza EmptyVas. Május 22, 2011 11:20 am by Vendég

» Vámpírnaplók
Alex Smith háza EmptyPént. Május 13, 2011 6:33 pm by Vendég

» Glee-s szerepjáték
Alex Smith háza EmptyPént. Május 13, 2011 6:20 pm by Vendég


 

 Alex Smith háza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Alex Smith háza Empty
TémanyitásTárgy: Alex Smith háza   Alex Smith háza EmptyKedd Márc. 08, 2011 7:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Alex Smith
Vérfarkas
Alex Smith


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Alex Smith háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Smith háza   Alex Smith háza EmptyVas. Márc. 27, 2011 4:18 pm

Az első dolgom az volt, ahogy a házbaléptem, hogy a szobámba indultam. Felértem és becsuktam az ajtót. A cetlit kivettem a zsebemből és leraktam az asztalomra. Kibújtam az olajos munkásruhából és egy laza kézmozdulattal a fürdőben lévő szennyestertóba dobtam. Bevágtattam a zuhankabinba és megengedtem a melegvizet, aztán a hideget. Kellemes hőfokot találtam meg elsőre, így nem is nyúltam hozzá. Megtámasztottam magam és a fejemet is a vizsugár alá nyomtam. Ellazultam teljesen, ahogy a víz masszírozta a nyakamat. Nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy ma végre mindent megtudhatok a fajtámról. A másik pedig, valami oknál fogva volt Chloe-ban valami, ami megfogott. Ezt biztos csak beképzelem, ennyi az egész. Mikor kész voltam, összeborzoltam a hajam és törölközőt csavarva a derekam köré, átmentem a szobámba. Előkotortam egy boxert és gyorsan belebújtam. Kitártam a szekrényem és kihúztam a szürke farmerom, hozzá egy fekete-fehér kockás inget, meg egy szürke mellényt. Belemásztam a farmerba, aztán az ingbe is, de kicsit feszült a karomon, úgyhogy mást kerestem. Már a harmadik inget próbáltam fel, mire rájöttem, valószínűleg megint izmosabb lettem. Csak tudnám mitől, mikor a műhelyben max kerekeket emelgetek. Visszavettem az első inget, rá a mellényt és begomboltam. Nyomtam magamra egy kis parfümöt, a zsebembe csúsztattam Chloe címét és lecsattogtam a nappaliba vacsorázni.
A szüleim már az asztalnál ültek és csak rám vártak. Anyám elmosolyodott, ahogy meglátott.
-Kisfiam csak nem randizni mész? - Kérdezte, miközben makarónit pakolt a tányéromra.
-Csak egy ismerősömmel találkozom anya, de itt vége is a történetnek. - Mondtam komolyan, mire anyám szája legörbült, de felfogta és nem nyaggatott tovább. Vacsora közben apám persze lemesélte, hogy mennyire jó szakember vált belőlem és biztos a szőke lánnyal fogok találkozni, de mielőtt még kérdésekkel bombázhattak volna, felálltam az asztaltól és az ajtóbó még visszaszóltam.
-Nem tudom, mikor jövök. Ne várjatok meg. - Intettem és meg sem álltam a kocsiig. Ott elővettem a papírt, beindítottam a motort és meg sem álltam Chloe otthonáig.
Vissza az elejére Go down
 
Alex Smith háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex Smith
» Stefan Ludger háza
» Brittany Newton háza
» Adrian Westlord háza
» Dorian Gray háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mystic Falls :: Lakhelyek-
Ugrás: