Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
Staff
Alex Smith  Staff
Top posters
Miranda Cole
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Caroline Forbes
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Chloe.Hawk
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Elena Gilbert
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Stefan Ludger
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Katherine Pierce
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Dorian Gray
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Alex Smith
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Brittany Newton
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Stefan.Salvatore
Alex Smith  Vote_lcapAlex Smith  Voting_barAlex Smith  Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Alex Smith  EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:42 pm by Vendég

» Noctis Parvulus
Alex Smith  EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:23 pm by Vendég

» Silver Moon
Alex Smith  EmptyVas. Jún. 19, 2011 1:52 pm by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Alex Smith  EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:21 pm by Vendég

» NEFILIM...
Alex Smith  EmptyVas. Jún. 05, 2011 10:55 am by Vendég

» Black Rose
Alex Smith  EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:11 pm by Vendég

» ``~ The Vampire Diaries ~´´
Alex Smith  EmptyVas. Május 22, 2011 11:20 am by Vendég

» Vámpírnaplók
Alex Smith  EmptyPént. Május 13, 2011 6:33 pm by Vendég

» Glee-s szerepjáték
Alex Smith  EmptyPént. Május 13, 2011 6:20 pm by Vendég


 

 Alex Smith

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alex Smith
Vérfarkas
Alex Smith


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Alex Smith  Empty
TémanyitásTárgy: Alex Smith    Alex Smith  EmptyVas. Márc. 06, 2011 4:21 pm

Alex Smith  Channing_Tatum_January_2010_Details_magazine_13


Név: Alexander Smith
Becenév: Alex
Nem: férfi
Faj: farkas
Kor: 20 év
Születés ideje, helye: 1991. február 17. Mystic Falls (első átváltozása nem sokkal a 18. születésnapja után következett be)
Foglalkozás: apja autószerelő műhelyében segédkezik
Hobbik: autót bütykölni, bulizni
Farkasalakja: szürke színű,az egyik szeme fölött egy hófehér csíkkal

Család:
Apa:
Jeremy Smith 46 éves (feszültségekkel teli kapcsolat)
Anya: Melania Thorne-Smith 44 éves (kitűnő kapcsolat)
Testvér(ek): Hailie Dakota Smith 17 éves (egészséges testvérkapcsolat)
Egyéb hozzátartozók: -
Háziállatok: Bo a német juhász kan kutyus


Kinézet:
Alex nagyon magas, kb 190 cm, izmos testfelépítésű, ám nem ez nem volt mindig így. Első átváltozása óta a testfelépítése is megváltozott. Azóta minden héten egyszer legalább eljár gyúrni. A ruhatára a menőről átváltott kényelmesre, bár a farmerról és pólóról azóta sem képes lemondani. Nem látod sosem bőrdzsekije nélkül, ami a védjegyévé vált.
Barna hajú és zöld szemű srác, szereti a borostát.

Jellem:
Alex régen nyámnyila alak volt, aki inkább tűrte, hogy megalázzák, minthogy bármit is tett volna ellene. Azonban mióta átváltozott, mintha kicserélték volna. Nem fél kiállni igazáért, sokszor keveredik balhéba, ami egykor a vesztét okozta. Ugyanakkor érzelmes srác, aki ha szerelmes lesz, a tenyerén hordozza Szerelmét. Titkáról nem szívesen beszél senkinek, még a családtagoknak sem. Ő az egyedüli a családban…kutakodik sorsa felől, de eddig a sötétben tapogatózott.
Apja szerint makacs, mint az öszvér és szókimondó típus. Ha véleménye van, nem megy a szomszédba, hanem megmondja, még akkor is,ha az sértő vagy durva. Jeleneleg Édesanyja az egyetlen nő az életében, pedig nem félénk srác.


Előtörténet:
Alex a második téli hónap közepén látta meg a napvilágot a Smith család első gyermekeként. A szülők az Alexander nevet adták babájuknak, mivel úgy gondolták, a csöppség különleges. És mert édesanyja svéd felmenőkkel büszkélkedik. A kis Alex gyors ütemben fejlődött. Mire a szülők észbe kaptak, már óvodába járt. Nem sokkal később, hogy elkezdte az óvodát, megszületett húga Hailie. Először persze féltékeny volt az új jövevényre, de idővel a húga lett mindene. Alex mindenhova magával vitte húgát, ahová csak tudta, de z megváltozott akkor, mikor a fiú elérte a gimis kort. A kapcsolata Hailie-vel megromlott, többet veszekedtek, mint kellett volna. A szülők Hailie-t egy menő bentlakásos suliba íratták, amit a lány egyáltalán nem bánt. Ahogy a 17 éves Alex sem. A srác egyetlen elfoglaltsága ekkor a kocsik bütykölése volt, amit jól kamatoztatott apja szerelő műhelyében. A suli mellett, még más tinédzser bulizott hétvégén, Alex az apjától tanulta el a szerelés minden csínját-bínját és ezt kicsit sem bánta. Nem sok barátja volt, de Jordan volt közülük a legjobb. Alex 18. születésnapján a szülők megengedték, hogy a két srác elmenjen egy jéghoki meccsre a közeli városba. Jordan sosem volt szentéletű srác, így a sör sem hiányzott soha tőle. Így volt ez most is, Alex pedig, mivel 18 éves lett, naná, hogy inni fog…abba viszont egyikük sem gondolt bele, ki fog hazavezetni. A meccs után Jordan összeveszett Alex-el, mert mindenáron Ő akart vezetni, pedig részeg volt. Alex-ben is volt alkohol, de mégsem annyi, mint Jordan-ben. Kocsiba ültek és elindultak haza. Alig tettek meg pár mérföldet, bekövetkezett a szerencsétlenség. Jordan behányt a kocsiba, Alex csak egy pillanatra nézett félre, de ekkor a kormány is ment vele, aminek következtében a kocsi átsodródott a másik sávba és frontálisan ütközött egy másik autóval. Alex kirepült a szélvédőn, Jordan azonban a kocsiban ragadt…
Alex a kórházban tért magához, összetörte majdnem minden csontját, a lábát nem érezte. Az orvosok azt mondták, van esélye lábra állni, de ahhoz nagy akaraterő kell. Nem mondták meg neki, mi lett Jordan-el, csak miután jobban lett. Megviselte a baleset, de azóta felépült és járni is újra megtanult. A balesetre csak egy heg emlékezteti a szemöldöke fölött.

3 héttel a gyógyulás után semmi olyan dolog nem történt Alex-el, ami arra engedett következtetést, hogy az élete hamarosan fejetetjére áll. Egészen addig, amí egy éjszaka telihold nem lett. Szerencsére nem tartózkodott otthon, annál inkább egy veszélyesebb helyen. Emberek között, egy haverja buliján a Wickery hídnál lévő erdő szélén. Alex már a buli elején furcsán érezte magát, de ezt annak tulajdonította, hogy kicsit felöntött a garatra. A buli jól alakult, a kiszemelt lányt is megkapta, akit az erdőbe vezetett egy kis tisztásra. Ott egymásnak estek, vadul csókolóztak, mikor Alex testén fájdalomhullám söpört végig és a térdre rogyott. A lány megijedt és letérdelt hozzá, de ahogy Alex felnézett rá, a lány elsikította magát és kimenekült az erdőből. Magára hagyta...de jól tette. Fájdalmában az öklébe harapott, majd elfeküdt a puha avaron. A teste minden négyzetcentimétere égett, a végtagjai extrém helyzetekbe törtek, majd megtörtént az, amire a fiú csak rémálmában gondolt. Mire újra feleszmélt, az erdőt rótta, szélsebesen, egy farkas alakjában. Nem tudta mit tegyen, félt és össze volt zavarodva. Amint a hold eltűnt az égről, Alex visszaváltozott, de megrémült. Azóta se tudja senki, azon az éjszakán hova tűnt, de Ő sem beszél róla...

Azóta eltelt 2 év és Alex mostmár tudja, mi Ő valójában. Beletörődött sorsába, de kutatja a családfát. Otthon maradt a szüleivel, apjánál dolgozik, de ha telihold közeledik, eltűnik és biztonságos helyet keres...

Példajáték:
Eszeveszett tempóban rohantam az erdő felé. A hold már javában fentjárt a égen, én meg még mindig nem értem el a biztonságos helyet. Másfél éve egy kirándulás során bukkantam erre a sziklamélyedésre. Azóta idejövök...kialakítottam magamnak. Láncok hevernek mindenhol, erősen a hegybe vájva. Fájdalmas mosoly terül szét az arcomon, ahogy meglátom a búvóhelyem. Amint belépek a sötét barlangba, ledobom a cuccaim és szétnézek. Sehol egy árva lélek, de miért is lenne. Ez a hely jóval túlesik azokon a helyeken, ahová ember beteszi a lábát. Rövidnadrágra vetkőzöm, pedig az idő fagyos, de nincs mit tennem. Érzem az ereimben a lüktetést, a feszítő érzést és nem bírom tovább. Most életemben először elkéstem...nincs időm arra, hogy leláncoljam magam. Felordítok fájdalmamban, majd térdrerogyva próbálom a légzésem rendezni. Képtelen vagyok ember módjára gondolkodni, a testem megfeszül és érzem, ahogy a kezem kitekeredik. A földre fekszem és a sírás kerülget. Ropognak a csontjaim, én pedig tehetetlen vagyok. Védtelenül, gyilkolásra készen fekszem a földön. Aztán a többi már gyorsan történt. Még egy utolsó rúgás, kapálózás és felvonyítok. Megrázom a bundám és megnyalom a számat. Körbeszaglásztam és ekkor megéreztem valamit. Egy ember szagát...itt van.Nem messze tőlem...nem...nem egy,hanem kettő. Megkaparom a földet és a sötétségbe vetem magam....gyors tempóban érek oda hozzájuk, fújtatva, vicsorogva meredek a két idegenre. Nem ismerem őket. A férfi magamögé tolja a nőt és vadul kalimpál felém egy bottal. Felvonyítottam és nekik estem...(..) Futok az erdőn át, véres bozonttal, a pofámról folyik a vér, de csak futok...aztán hirtelen megállok és újra fájdalom lesz úrrá a testemen. Elfekszem a földön és mire újra feleszmélek, megint ember vagyok. Egy szerencsétlen, magányos, szörnyeteg, aki zokogva löki magát térdelésbe és aki gyülöli életének ezen részét....

Renka;; 21;; és durván másfél éve


A hozzászólást Alex Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 10, 2011 1:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Alex Smith  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Smith    Alex Smith  EmptyVas. Márc. 06, 2011 6:25 pm

Tetszett ez a karakterlap, a példajátékod meg nagyon jó lett. Szinte láttam magam előtt az egészet. Nincs is mit hozzá fűzni, mint hogy
EL VAGY FOGADVA.
Vissza az elejére Go down
 
Alex Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex Smith háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: