Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
Staff
Temető Staff
Top posters
Miranda Cole
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Caroline Forbes
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Chloe.Hawk
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Elena Gilbert
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Stefan Ludger
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Katherine Pierce
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Dorian Gray
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Alex Smith
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Brittany Newton
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Stefan.Salvatore
Temető Vote_lcapTemető Voting_barTemető Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Temető EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:42 pm by Vendég

» Noctis Parvulus
Temető EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:23 pm by Vendég

» Silver Moon
Temető EmptyVas. Jún. 19, 2011 1:52 pm by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Temető EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:21 pm by Vendég

» NEFILIM...
Temető EmptyVas. Jún. 05, 2011 10:55 am by Vendég

» Black Rose
Temető EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:11 pm by Vendég

» ``~ The Vampire Diaries ~´´
Temető EmptyVas. Május 22, 2011 11:20 am by Vendég

» Vámpírnaplók
Temető EmptyPént. Május 13, 2011 6:33 pm by Vendég

» Glee-s szerepjáték
Temető EmptyPént. Május 13, 2011 6:20 pm by Vendég


 

 Temető

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Miranda Cole
Boszorkány
Miranda Cole


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Temető   Temető EmptyHétf. Feb. 28, 2011 7:22 pm

Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://midnight.hungarianforum.net
Brittany Newton
Ember
Brittany Newton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Mar. 12.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyVas. Márc. 13, 2011 9:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Stefan Ludger

Az új hülyeségem, hogy a temetőbe üldögélek. Tudom elég, hülyeség de ez van. Így is a fél család ki van rám borulva, hogy így elzárkóztam a világtól. Majd csak egyszer, ki gyógyulok ebből az állapotból. Felsóhajtottam, és leültem egy fa tövébe. Már késő délután lehetett, mert már lassan sötétedett. Nem is késő délután, hanem kora este. Ilyenkor igazán jól jönne pár barát. De persze nekem olyanok nincsenek. Ahhoz képest, hogy már 2 kerek éve itt élek. Jó, de hát abból egy évet Jason-el töltöttem. Lehet, furcsán hangzik, de ami barátom volt, azt is eltaszítottam. Úgymond megpróbáltam minden időmet, arra az emberre fordítani, akit a legjobban szerettem. Legalábbis még mindig szeretem. Kínomban elnevettem magam. Ezzel is próbáltam elfojtani a közelgő sírásomat. Végül félig-meddig sikerült is, habár azért egy-két csepp könny mégis kicsordult szememből. Jobb kezemmel, egy gyors mozdulattal letöröltem. Még csak most vettem észre, mennyire eltelt az idő. Vagy egy órája vagyok itt, és besötétedd. Azért ilyenkor már nem volt olyan jó a temetőben lenni. Sosem voltam az a nagyon félős típus, de most egy kicsi félelem volt bennem. Gyorsan mindazt a kevés félelmet is kiűztem a fejemből, és úgy döntöttem, hogy lefekszek a földre. Addig is bámulhatom a csillagokat. Lefeküdtem, és elkezdtem nézni az eget. Nem volt sok csillag, csak alig pár. Ahogy figyeltem, furcsa hangokra lettem figyelmes. Mintha valaki közelített volna, vagy nem is tudom. Felültem, és körbenéztem.
-Van itt valaki?-
Mondtam igen csak hangosan, de nem válaszolt senki. Lehet, hogy képzelődök! Inkább nem feküdtem vissza, hanem felálltam, és háttal neki támaszkodtam az egyik fának. Nagy csönd volt. Viszonylag legalábbis. Még egyszer körbe néztem, de még mindig semmi. Most már volt bennem félelem, de rendesen.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Vámpír
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Mar. 01.

Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető EmptyHétf. Márc. 14, 2011 11:20 am

-Brittany Newton-

Nem tudom, hogy miért jöttem éppen ide a temetőben,,de itt olyan jól érzem magamat nem kell szoronganom, hogy valaki ide jön. Hisz ki az az elmebeteg aki éjszaka a temetőben jár maximum a gondnok, de azok is csak alszanak.
Egy dolgot még mindig nem értek miért van itt két halandó az egyik a gondok legalábbis gondolom én, de vajon ki lehet a másik. Hirtelen az egyik kripta mögül egy lányt pillantok meg a fának támaszkodva.
Ekkor gonosz mosoly húzódott számon el na én megtanítalak, hogy legalább éjszaka hagyd a holtakat nyugodni. Ez alól én kivétel vagyok, mivel, hogyan én egy lábon járó hulla vagyok.
Egy gonosz kis tervet eszeltem ki, hogy megijesszem. Vajon mennyire fél a holtakról nevettem persze csak magamban mert akkor elárultam volna helyzetemet a lánynak. Akkor pedig a tervem nem lenne olyan hatásos mind én szeretném, kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire fog megijedni remélem, hogy éppen szívínfartus nem fog kapni. Az egyik kriptából ki kaptam egy csontvázat, gondoltam „bocsi haver de a cél szentesíti az eszközt” azzal egy kötelet kötöttem a csontváz nyakára.
Na ez nagy robbanás fog lenni a lány számára ezt azt éjszakát nem hiszem, hogy el fogja felejteni amíg egy kis élet van benne. Máskor megtanulja, hogy legalább éjjel hagyja a holtakat nyugton.
Azzal vámpíri sebességgel a fa háta mögött voltam a lány ebből csak egy árnyat láthatott semmi többet. Halottam kérdését, de bolond lennék válaszolni rá ezzel elrontanám boldog teli örömömet. Szeretem látni amikor fél egy halandó az valahogy boldogsággal önt el engemet, na jó a vér ivása még is csak boldogabbé tesz, de mindig táplálkozni sem lehet valami mással is el kell szórakoznom.
Egy nesz nélkül föl másztam a hatalmas fára már minden készen állt a dologra a lány éppen alattam volt nem tudtam, hogy most a fejére hajítsam a csontvázat vagy csak éppen az orra elé. Inkább az orra elé, hogy lássa közelebbről is nem szeretném, ha a csontváznak nagy baja lenne, az már másodlagos dolog, hogy lehet a lány feje betörik tőle.
A kötőt alaposan a csontváz nyakára kötöttem és a másik felét egy vastag ághoz ami nem tud letörni annak súllyá alatt. Majd lelöktem a csontvázat onnét, de a fáról el is mentem, hogy lássam a lány arcát mikor a csontváz megérkezik eléje.
Ebből majd tanul biztosan.
Ha halandó lennék akkor még talán tetszene is nekem a lány hisz szépsége lélegzetelállító, de mivel vámpír vagyok nem úgy tekintek rá, hanem mint egy két lábon járó kajára semmi többre. Nem érdekelnek engem az ők érzelmeik csak jót szórakozhassak velük.[b][center]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető   Temető Empty

Vissza az elejére Go down
 
Temető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mystic Falls :: Erdő-
Ugrás: