Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
Staff
Gilbert ház Staff
Top posters
Miranda Cole
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Caroline Forbes
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Chloe.Hawk
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Elena Gilbert
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Stefan Ludger
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Katherine Pierce
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Dorian Gray
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Alex Smith
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Brittany Newton
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Stefan.Salvatore
Gilbert ház Vote_lcapGilbert ház Voting_barGilbert ház Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Gilbert ház EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:42 pm by Vendég

» Noctis Parvulus
Gilbert ház EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:23 pm by Vendég

» Silver Moon
Gilbert ház EmptyVas. Jún. 19, 2011 1:52 pm by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Gilbert ház EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:21 pm by Vendég

» NEFILIM...
Gilbert ház EmptyVas. Jún. 05, 2011 10:55 am by Vendég

» Black Rose
Gilbert ház EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:11 pm by Vendég

» ``~ The Vampire Diaries ~´´
Gilbert ház EmptyVas. Május 22, 2011 11:20 am by Vendég

» Vámpírnaplók
Gilbert ház EmptyPént. Május 13, 2011 6:33 pm by Vendég

» Glee-s szerepjáték
Gilbert ház EmptyPént. Május 13, 2011 6:20 pm by Vendég


 

 Gilbert ház

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Gilbert ház Empty
TémanyitásTárgy: Gilbert ház   Gilbert ház EmptySzomb. Feb. 26, 2011 6:06 pm

Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert
Ember
Jeremy.Gilbert


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Mar. 13.

Gilbert ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilbert ház   Gilbert ház EmptyKedd Márc. 22, 2011 10:20 pm

-Miranda Cole-

Végig hallgattam rövidke beszédét és el is indultunk haza a lakásomba most már így mondom mivel, hogyan nincsen otthon senki és a mai napon csak is az enyém. Minket most nem fog megzavarni senki és ezt megígérhetem. Eléggé gyorsan meg is érkezünk a lakásom elé a kulcsot a zsebemből ki vettem és kinyitottam az ajtót. Hagytam, hogy előre a lány menjen be hisz mégis csak az udvariasságot meg kell tartani már csak egy kis viccelődésért is. Mikor be együnk mögöttem be csuktam az ajtót és a kulcsot bele tettem a zárba.
– Nos itt volnánk.
Mondtam neki nem tudtam, hogy tetszik-e a lakás nekem bejön hisz itt nőttem fel ide kötődnek szép emlékeim mikor kiskoromban itt játszottam Elenával vagy valamelyik kiskorú haverommal.
Az idő során megváltozott életem kötődnek azért ide éppen rossz emlékek is mint amikor meg tudtam a szüleim halálát azt éreztem, hogy ott fogok meghalni abban a pillanatban ahogy meghallottam a halál hírét. E
gy kissé elkalandoztam figyelmemmel most meg kellene mondanom neki, hogy hol veheti le a vizes fölsőjét most, hogy itt vagyunk a lakásban nincsen akkora önbizalmam mint a bárpultnál. Egyre inkább csak gondolkodom, de ez az idő rövid volt tehát nem volt néki hosszú várakozás egy pillanat múlva meg is szólalok.
– Amúgy a fölsődet levehetted a fürdőszobában
Mondtam neki miközben ujjammal a fürdő szobára mutattam szeretnék én is jelen lenni amikor le veszi fölsőjét és csodás látvány tárulna elé csak még ehhez kell várnom egy két pillanatot.
Felé pillantva megszólalok újra egy kérdést öl téve neki nem tudtam, hogy mit szeretne itt azt hiszem alkohol is van, de ebben éppen nem vagyok biztos.
– Amíg átöltözöl addig hozhatok neked valamit?
Kérdeztem tőle mielőtt még be menne levenni a fölsőjét az a furcsa érzés még mindig ott van nekem az önbizalom nem volt éppen a jellemzőm. Közben szememmel a lány csodás testét vizslattam nem tudtam le állni a dologgal majd föl véve pillantásom a testéről mélyen a szemébe néztem az arcomon egy ravasz vigyorral.
Még szerencse, hogy éppen nincsen senki a lakásban mivel, hogyan akkor nem biztos, hogy jól sikerülne az éjszaka.
Viszont még nem biztos a lánnyal a dolog ezért kell nekem kezdeményeznem mármint arra, hogy itt ne csak egy egyszerű ruha darab.
Először megvárom, hogy a lány cserélje le a ruháját majd a többi szerintem magától fog történni az emberekben ilyenkor egy ősi ösztön tör elő.
Vajon milyen fog lenni vele az éjszaka remélem, hogy csodálatos lesz és gyönyörökkel teli.
Vissza az elejére Go down
Miranda Cole
Boszorkány
Miranda Cole


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Gilbert ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilbert ház   Gilbert ház EmptySzomb. Márc. 26, 2011 5:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A jóképű öcsinek

Néhány perc alatt meg is érkeztünk a Grillből a házhoz és én kezdtem egyre inkább bezsongani, ha arra gondoltam, hogy mit fogok művelni vele. Miközben kikulcsolta az ajtót egész idő alatt azon gondolkoztam, hogy mit tegyek: Teperjem le azonnal, vagy előbb fussunk néhány tiszteletkört? Nem kérdés, hogy melyik variációt választanám a legszívesebben, de, ha gonoszkodni is akarok egy picit, akkor azt a legjobb lenne minél előbb lerendezni. Szóval először inkább a hajszálakat szerzem meg, aztán teljesen az övé vagyok... Ez lesz a jó sorrend azt hiszem.
Mikor kinyitotta az ajtót előre engedett, majd ő is bejött utánam. Megálltam a bejárati ajtóval szemben lévő lépcsősor mellett és átpillantottam a nappaliba, hogy a ház minden szegletét szemügyre vehessem. Átlagos ház, ahol a nappaliban természetesen a kandallóval szemben ott van a bézs kanapé is... Nekem túl átlagos ez túl átlagos, mert nincsen benne semmi fantázia, de azért a célnak tökéletesen megfelel, nem igaz? Elmosolyodtam és Jeremy felé fordultam, aki a hátam mögött állt meg. Ahogy megláttam az arcát, csak még nagyobb mosoly húzódott az arcomra. Úgy sajnálom, hogy váratnom kell szegényt, de nem fog sokáig tartani, ezt megígérhetem. És majd egyébként is kárpótolom valamivel... Ahogy közelebb lépett hozzám az emelet felé mutatott, hogy arrafelé van a fürdőszoba. Szinte olvas a gondolataimban a srác, hiszen honnan tudnék a legkönnyebben hajszálakat szerezni, ha nem Elena fésűjéből, ami történetesen a fürdőszobában lehet...
- Köszönöm. - igazából nem is azt köszöntem meg, hogy mutatott nekem egy helyet, hanem, hogy pont azt a helyet. Tényleg annyira megkönnyíti a dolgomat, hogy ezért már biztosan valami nagyszerű dolgot kell vele csinálnom. Most egészen beindította a fantáziámat, ami csak jó lesz neki. Mondjuk, ha nem csak mi lenne, ha nem csak az átázott felsőt venném le a fürdőszobában, hanem esetleg mást is? Persze nem mindent, mert azért szeretném, ha maradna valami, amit ő vehet le rólam.
Ismét elmosolyodtam és megtettem pár lépcsőfokot felfelé, majd félúton megálltam amikor megkérdezte, hogy kérek-e valamit.
- Egy narancslevet még mindig megihatunk, ha nem rajtam landol. - nevettem és már folytattam is az utamat felfelé. Mikor felértem beléptem az ajtón, amire mutatott és ledobtam a táskámat a földre. Akkor először is keressünk egy fésűt! A tükörhöz léptem és szétnéztem a fehér fésülködőasztalon, de ott csak pár kisebb törülköző és egy üveg parfüm állt, így elkezdtem kihúzni az asztal fiókjait. Ez azonban sikertelen volt, mert ott sem találtam meg a keresett tárgyat. Mégis akkor hova tud elrakni egy fésűt?! Megtámaszkodtam az asztalon és a tükörképemre néztem. Úgy utálom, ha az emberek széthagyják a cuccaikat, így sokkal nehezebb megtalálni őket... Még mindig a tükörre meredtem, mikor a háttérben megláttam egy fonott fiókos szekrényt, amelynek a tetején ott pihent egy fehér hajkefe. Csendben elmosolyodtam, bár legszívesebben nevetni támadt kedvem, miközben megfordultam és elvettem a hajkefét. Kihúztam belőle 3 hosszú hajszálat és felvettem a táskámat, hogy egy füzet lapjai közé rakhassam a szálakat. Mégsem lenne túl jó, ha elveszteném őket! Akkor kárba veszne minden gonosz gondolatom és még Katherinenek sem tudnék vele jó kedvet csinálni. Miután elraktam a hajszálakat ismét a tükörhöz fordultam és vizsgálni kezdtem a blúzomat. Az a hülye pincér... Ezért az lett volna a minimum, hogy kirúgatom, nagy szerencséje volt, hogy Jeremyre akartam koncentrálni. De apropó Jeremy... Az ajkaim ma este már sokadszorra húzódtak élvezetes mosolyra, mialatt levettem a felsőmet, majd a cipőmet és a nadrágomat is. Még kicsit megigazítottam a hajamat és már halottam is Jeremyt felfelé tartani a lépcsőn. Nem vacakoltam a ruháimmal, csak azokat is a táskám mellé dobtam és kitártam a fürdőszoba ajtaját.
- Remélem hideg, mert nekem nagyon melegem van. - csábosan elmosolyodtam és felé léptem, hogy kivegyem a kezéből az egyik narancslevet. Miközben beleittam csak őt figyeltem. Ott álltam előtte egy szexi fekete fehérneműben és az arcára volt írva, hogy ez mennyire meglepi, de legszívesebben már le is támadott volna. De akkor mégis mire vár még?!
Vissza az elejére Go down
http://midnight.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Gilbert ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilbert ház   Gilbert ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gilbert ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena Gilbert
» Jeremy Gilbert
» Jeremy Gilbert Játékai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mystic Falls :: Lakhelyek-
Ugrás: